Кошик
326 відгуків
Интернет-магазин "Nlo.in.ua"
+380 (95) 533-35-59
+380 (98) 068-83-50
+380 (93) 954-48-99

Кнопка розпалювання для духовки і газової плити

Запчастини для електроінструменту. Найнижчі ціни. Дуже широкий асортимент. Доставка в будь-який регіон України. Знижки при замовленнях на великі суми.

Кнопки і перемикачі для газових плит

Керування газовою плитою відбувається за допомогою кнопок і перемикачів, розташованих на передній панелі техніки. Багато сучасні плити забезпечуються зручною функцією – електророзпалом. Він працює досить просто – на передню панель виведена кнопка, а поруч з кожним пальником розташовані свічки запалювання. Натискаючи на кнопку газової плити, свічка утворює іскру і запалює газ, що виходить з пальника.

Перемикачі дозволяють регулювати температуру горіння. Регулювання температури відбувається за рахунок збільшення або зменшення подачі газу.

У багатьох газових плитах духовки працюють від електрики. Електричні духовки дозволяють створити найбільш сприятливі умови для приготування продуктів, комбінуючи режими запікання і гриля. Для регулювання режимів роботи духовки використовується спеціальний перемикач для газових плит.

Чому виходять з ладу кнопки і перемикачі режимів плит

Навіть якщо звертатися дбайливо з побутовою технікою, з часом деякі частини можуть виходити з ладу. Тому необхідно постійно стежити за станом техніки і своєчасно проводити ремонт. Купити кнопки і перемикачі для газових плит ви можете в нашому інтернет-магазині.

Кнопка може перестати працювати, перестати натискатися, через потрапляння бруду та жиру. Якщо очистити не виходить, то потрібно заміна на нову.

Духова шафа вважається самим необхідним механізмом на будь-якій кухні.  З допомогою перемикачів, які прикріплені на панелі, ви зможете керувати таким великим і багатофункціональним апаратом. Багато користувачів недооцінюють значимість цих елементів, і можуть звертатися з ними не дуже дбайливо. Але, якщо кнопки кухонної плити виходять з ладу, то процес приготування страв стає проблемним.

Кнопковий тип управління вигідніше, ніж сенсорне, крім цього на перемикачах не залишається слідів від долоню. Як електричних, так і для газових кухонних плит кнопки бувають різними, таким чином, для того щоб не помилитися з вибором комплектуючої ви повинні знати характеристики своєї плити.

У нашому асортименті ви зможете знайти кнопки для плит від будь-якого виробника: Арістон, Gorenje, Samsung, Ardo та багатьох інших.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner