Кошик
326 відгуків
Интернет-магазин "Nlo.in.ua"
+380 (95) 533-35-59
+380 (98) 068-83-50
+380 (93) 954-48-99

Кнопка для електроінструменту

Запчастини для електроінструменту. Найнижчі ціни. Дуже широкий асортимент. Доставка в будь-який регіон України. Знижки при замовленнях на великі суми.

Особливим попитом і популярністю користуються електроінструменти з автономним живленням (викрутки акумуляторні, шуруповерти, акумуляторні дрилі та інші). Як і будь-які інші інструменти, що є шанс поломки електроінструменту при тривалому використанні. Що варто знати про вимикачах?

Варто враховувати той факт, що вимикачі різних електроприладів можуть сильно відрізнятися один від одного. Вимикачі діляться на електронні, комбіновані, автоматичні і багатофункціональні. Також, у вимикачів різну вагу і габарити.

В гайковерти використовується простий тип куркового багатофункціонального вимикача (пусковий). Найбільш надійний тип вимикача вважається з перемикачем реверсу.

Автоматичні вимикачі встановлені в краскораспылителях. Такі вимикачі можуть комплектуватися додатковими елементами (наприклад, з диференціальним реле). Не варто нехтувати рекомендаціями виробника про придбання захисно-вимикаючого пристрою!

Шліфувальні машини використовують пускові вимикачі з фіксацією у включеному режимі. Більш надійними і безпечними вимикачами є запобіжні вимикачі.

Садова техніка (тримери, мотокоси) так само використовує пускові вимикачі. Хоча найкращий вибір для даної групи техніки буде двоступінчастий вимикач безпеки.

Варто приділити увагу і перемикачів швидкостей фрезерів. Тут можуть бути і додатковий ножний перемикач, і плавний і не бути перемикача взагалі. Намагайтеся не економити і вибирати найбільш оптимальну деталь для Вашого інструменту, а не портмоне. Особливої уваги заслуговують перемикачі режимів роботи ударних дрилів і перфораторів. Перемикачі встановлюються на редукторі і характеризуються тривалим терміном експлуатації, надійністю і безпекою в роботі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner