Щітки меднографитовые
З чого робляться меднографитовые (металлографитные) щітки
Основний матеріал графітових щіток – це графіт, а суміжні матеріали – це суміш сажі та зв'язуючі речовини. Вони виробляють кількома етапами, останнім з яких є випал. Щітки электрографитовые – виготовляються за таким же технологічного процесу як і при виробництві графітових, тільки в останньому процесі электрографитированные обробляються в термопечі за температурі 2200-2700°С, це робиться для того, щоб наситити їх вуглецем.
Де використовуються меднографитовые щітки
Электрографитные щітки використовуються, там де комутація двигунів середньої ступені складності. Такі електрощітки володіють високою механічною міцністю, тому ступінь зносу колектора мінімальна. Графітові і электрографитированные щітки в даний час так міцно змогли зарекомендувати себе в роботі, що більшість виробників і фахівців з проектування застосовують їх навіть там, де в цьому немає особливої технічної потреби.
графітові Щітки вугільні або ще їх називають вугільно графітові, виготовляються так само як, графітові, для їх виробництва використовується просте пресування. Різниця тільки в матеріалах графіту, які використовуються при виготовленні. Це такі марки матеріалів як: Г21 або Г22.
Щітки металлографитные, більше відомі як мідно-графітові, застосовуються в низьковольтних генераторах, де комутація середня або має високу ступінь складності. Їх основою, в залежності від марки, є мідь, олово, графіт та інші сполучні у різних співвідношеннях. Вони просочуються металами, для того щоб підвищити їх щільність. Після цього металлографитовая щітка стає міцною і непроникною навіть при самому високому тиску. поліпшуються властивості тертя. Основні марки металлографита – це АГ матеріал, який просочується свинцем, оловом або бабітом. У їхній назві відображена їх марка. Основні марки таких виробів, які найчастіше застосовуються – це мг 4, Г-3, МР, МГСО, ЕГ-4, ЕГ-71, ЕГ-14, ЕГ-74. У їх конструкції провідник, наконечник і накладка можуть, як присутніми, так і відсутнім. Переріз, розмір довжини і тип кріплення провідника підбирають в залежності від особливостей будови щіткового пристрою і сили напруги, яка протікає через неї.
Електрощітки МГ ЕГ, ЕГ-4, ЕГ-14, ЕГ-74 та інші є спеціальними електропровідними деталями токос'емноє пристрої, що використовуються для підведення і відведення електрики на колектори і контактні кільця обертових машин.
Є спеціальний вид графітових щіток: подвійна мг або розрізна. Такі види розробляли спеціально для того, щоб поліпшити їх контакт по відношенню до колектора, коли досить посилена вібрація.
Электрографитные щетки достаточно твёрдые. Они могут работать в местах, где затруднена коммутация и достаточно высокие температуры, так как состоят из специального абразивного порошка, который придаёт им чистящие свойства.
Купить меднографитовые щетки – огромный выбор разнообразных меднографитовых щеток для двигателей и генераторов.
Графитная щітка. Графітову щітку також можна назвати вугільної щіткою, так як головна складова з елементів це графіт. Графитная щітка володіє низькою твердістю і відносно м'яка. Якщо на графітову щітку впливають високі температури, то такого виду щітка стає крихкою. Тепло провідність графитной або вугільної щітки залежить від марки графіту.
Вугільні щітки поділяються на марки та розміри. Завдання графитной щітки здійснювати відвід або підведення електричного струму в нерухомому контакті. При виборі графитной щітки потрібно звернути увагу на конфігурацію графитной щітки. Щітка відрізняється орієнтуванням граней і кількістю вихідних проводів, а також розташуванням проводів на графитной щітки.
Графітову щітку можна вивести з ладу зайвим щирій щітки, внаслідок чого така щітка втрачає енергію і приходить в не придатність.