Кошик
82 відгуків
Интернет-магазин "DrelDetal"
+380
95
533-35-59
+380
98
068-83-50
+380
93
954-48-99

Запобіжники

Запчастини для електроінструменту, побутової техніки насосів і т. д. найнижчі ціни. Дуже широкий асортимент. Доставка в будь-який регіон України. Знижки при замовленнях на великі суми.
1 2 3

Купити Термопредохранители, Україна, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса.

Запобіжники (плавкі вставки)   елементи захисту електронної апаратури, а так само, живильної мережі від різних аварійних ситуацій, що трапляються при відмові техніки. Електричний запобіжник є невід'ємною частиною захисту електроніки. Найпопулярніші з них — плавкі, скляні або керамічні, запобіжники.

Предохранители подразделяются на группы по техническим и конструктивным данным. Длина и диаметр корпуса должны соответствовать посадочному месту в держателе на плате или в предохранительной колодке. Рабочий ток должен соответствовать току потребления источника питания от питающей сети, а так же, току потребления нагрузки, когда предохранитель установлен на выходе источника, рабочее напряжение — соответствующему напряжению питающего источника.

Запобіжники поділяються на скляні і керамічні, і за посадковим місцям: стандартні (циліндричні), дротяні (для пайки в монтажні отвори), ножові (для спеціалізованих власників). Для захисту живлять ланцюгів автоелектроніки від короткого замикання застосовуються автопредохранители швидкого типу, вибір яких здійснюється за номінального робочого струму. У сучасних конструкціях мікроелектроніки в якості захисного елемента застосовується Чіп-SMD запобіжник, компонент поверхневого монтажу, який характеризується своїм типорозміром і номінальним робочим струмом. Одним з новітніх елементів захисту є самовідновлюється запобіжник, який здатний захистити пристрій не тільки від перевантаження, але і від перегріву.