
Хрестовина для пральної машини Samsung DC97-15182A, d=17/20/25 l=107 Diamond
1 012 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02720
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
| Стан | Новоя |
| Сумісність | Samsung |
| Діаметр посадки підшипника №1 | 17 мм. |
| Діаметр посадки підшипника №2 | 20 мм. |
| Діаметр втулки під сальник | 25 мм. |
| Довжина втулки під сальник | 15 мм. |
| Тип креплнния шківа | Під болт M10 . 2 лиски (14*17 мм) |
| Довжина лиски | 20 мм. |
| Загальна довжина валу | 107 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 57 мм. |
| Комплектація | Немає |
| Виробник | Китай |
| Радіус по центру отворів | 244,5 мм |
| Кріплення до барабану | 3 різьби М8 |
| Маркування | DC97-15182A |
Хрестовина барабана для автоматичних пральних машин виробництва Samsung Diamond
Сальник 25х50,55х10/12
Підшипник №1 - 6203 (17х40х12)
Підшипник №2 - 6204 (20х47х14)
Причини пошкодження хрестовини:
- знос сальників, підшипників;
- протікання води на втулку, внаслідок чого з'являється наліт або іржа;
- механічне пошкодження;
- тривалий термін експлуатації.
Samsung WF-C600WRW/YLP Samsung WF-E509NZW/YLP Samsung WF-H600WCW/UA Samsung WF-H600WCW/YLP Samsung WF-M509NZW/YLP Samsung WF0500NYW/YLP Samsung WF0500NZW/YLP Samsung WF0500SYV/YLP Samsung WF0508NYW/YLP Samsung WF0508NZW/YLP Samsung WF0508SYV/YLP Samsung WF0590NRW/YLP Samsung WF0600NBX/YLP Samsung WF0600NCW/XEP Samsung WF1600W5W/UA Samsung WF1600W5W/YLP Samsung WF1600WCV/YLP Samsung WF1600WCW/UA Samsung WF1600WCW/YLP Samsung WF1600WRW/YLP Samsung WF600W0BCWQ/LD Samsung WF600W0BCWQ/LP Samsung WF600W0BCWQ/UA Samsung WF602B0BCWQ/LP Samsung WF602B0BCWQ/UA Samsung WF602W0BCSD/LP Samsung WF602W0BCWQ/LD Samsung WF602W0BCWQ/LP Samsung WF602W0BCWQ/UA Samsung WF60F1R0G0WDUA Samsung WF60F1R1G0WDUA Samsung WF6HF1R0W0W/UA Samsung WF6MF1R0W0W/UA Samsung WF6RF1R0W0W/LD Samsung WF6RF1R0W0W/UA Samsung WF8500NGC/YLP Samsung WF8500NGW/YLP Samsung WF8500NGY/YLP Samsung WF8500NHW/YLP Samsung WF8500NMW/YLP Samsung WF8500NMW9/YLP Samsung WF8508NGW/YLP Samsung WF8508NHW/YLP Samsung WF8508NMW8/YLE Samsung WF8508NMW9/YLP Samsung WF8508NMWU/XTL Samsung WF8590FEA/YLP Samsung WF8590FFV/YLP Samsung WF8590FFW/YLP Samsung WF8590NFJ/YLP Samsung WF8590NFW/YLP Samsung WF8590NFW9/YLP Samsung WF8590NGC/YLP Samsung WF8590NGW/YLP Samsung WF8590NGY/YLP Samsung WF8590NHW/YLP Samsung WF8590NLW8DYLD Samsung WF8590NMS/YLP Samsung WF8590NMW8/YLP Samsung WF8590NMW9/LD Samsung WF8590NMW9/YLP Samsung WF8590NMW9UYLP Samsung WF8598NGW/YLP Samsung WF8598NHW/YLP Samsung WF8598NMW9/YLP Samsung WF8598NMW9UYLP Samsung WF9590NFJ/YLP Samsung WF9590NRW/YLP Samsung WW60J3047LWDLP Samsung WW60J3063LW/UA Samsung WW60J3063LWDLD Samsung WW60J3063LWDUA Samsung WW60J3067LW/UA Samsung WW60J3067LWDUA Samsung WW60J4060HW/UA Samsung WW60J4063JW/UA Samsung WW60J4063JWDUA Samsung WW60J4063LW/UA Samsung WW60J4063LWDLD Samsung WW60J4063LWDUA
Чому варто купувати товар саме у нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
- Ціна: 1 012 ₴
