
Хрестовина для пральної машини Samsung DC97-17605A, COD.748, d=17/20/25 l=130
1 518 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02725
+380 (95) 533-35-59
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Стан | Новоя |
| Сумісність | Samsung |
| Діаметр посадки підшипника №1 | 17 мм. |
| Діаметр посадки підшипника №2 | 20 мм. |
| Діаметр втулки під сальник | 25 мм. |
| Довжина втулки під сальник | 16 мм. |
| Тип креплнния шківа | Під гайку M12 . 2 лиски (13*17 мм) |
| Довжина лиски | 15 мм. |
| Загальна довжина валу | 130 мм. |
| Відстань між упорами підшипників | 72,5 мм. |
| Комплектація | Немає |
| Виробник | EBI (Італія) |
| Радіус по центру отворів | 244,5 мм |
| Кріплення до барабану | 3 різьби М8 |
| Маркування | DC97-17605A |
Хрестовина барабана для автоматичних пральних машин виробництва Samsung
Сальник 25х50,55х10/12
Підшипник №1 - 6203 (17х40х12)
Підшипник №2 - 6204 (20х47х14)
Причини пошкодження хрестовини:
- знос сальників, підшипників;
- протікання води на втулку, внаслідок чого з'являється наліт або іржа;
- механічне пошкодження;
- тривалий термін експлуатації.
Чому варто купувати товар саме у нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518 ₴
