
Набір ручок для духовки і плити Електа, 37.0313 d=6*8/46 h=32 (5шт)
92 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04011
+380 (95) 533-35-59
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Стан | Нова |
| Сумісність | Nord, Брест, Електа, Дружківка та ін. |
| Вид | Ручка регулювання |
| Висота ручки | 32 мм |
| Діаметр підстави | 44 мм |
| Діаметр валу (посадковий) | 6*8 мм |
| Колір | Коричневий, Чорний, Червоний, Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | 5 шт. |
| Особливості | Колір уточнюйте у менеджера |
| Виробник | Електа (Україна) |
Колір уточнюйте у менеджера
Ручка регулювання це невід'ємна частина газової плити, втрати або поломки даної состовляющей, експлуатація плити стає складніше, а її зовнішній вигляд стає неповним. Для заміни ручки, Вам необхідно знати параметри старої, її розміри.
Чому варто купувати товар саме у нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴
