
Ручка для газового коркового крана (баранчик)
69 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04013
+380 (95) 533-35-59
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Стан | Новий |
| Призначення | Для коркового крана |
| Ширін | 44 мм |
| Висота | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Відстань між фіксаторами | 23 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Виробник | Україна |
Ручка для газового коркового крана (баранчик) просте пристрій служить для відкривання або закривання запірного механізму коркового крана
Чому варто купувати товар саме у нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴
