
Ручка для духовки і плити Електа, Дружківка №2 (горизонтальна)
14 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04016
+380 (95) 533-35-59
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Стан | Нове |
| Вид | Ручка регулювання |
| Висота ручки | 30 мм |
| Діаметр підстави | 43 мм |
| Діаметр валу (посадковий) | 6,5*8 мм |
| Лімб | Немає |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Електа (Україна) |
| Особливості | Розташування прапорця горизонтальне у позиції "Викл." |
Чому варто купувати товар саме у нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴
