
Ручка для духовки і плити, FSTB 0-300°C d=4,5*6
55 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04017
+380 (95) 533-35-59
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Стан | Нове |
| Вид | Ручка регулювання температури |
| Висота ручки | 25 мм |
| Діаметр підстави | 50 мм |
| Діаметр валу (посадковий) | 4,5*6 мм |
| Колір | Чорний |
| Лімб | Немає |
| Особливості | З цифреной градуюванням |
| Діапазон шкали | 0-300°C |
| Ціна поділки | 10 °C |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | FSTB, Sanal (Туреччина) |
Ручка регулювання це невід'ємна частина газової плити та електроплити, втрати або поломки даної состовляющей, експлуатація плити стає складніше, а її зовнішній вигляд стає неповним. Для заміни ручки, Вам необхідно знати параметри старої, її розміри.
Чому варто купувати товар саме у нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴
