
Електромагнітний клапан для газової плити Gorenje 639282
308 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04196
+380 (95) 533-35-59
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Стан | Новий |
| Сумісність | Gorenje, Smeg, Siemens, Bosch, Balay |
| Довжина корпусу | 21,5 мм |
| Діаметр корпусу | 10,5 мм |
| Інсталяційні розміри (глибина; діаметр) | 2,8 мм; Ø10 мм |
| Підключення термопари (контакт) | Упор (площадка Ø7,3 мм) |
| Диаметр клапана (запорного механизма) | Ø8,5мм |
| Производитель | Gorenje |
| Назначение | Для газовых плит |
| Количество единиц, шт | 1, шт |
| Страна-производитель товара | Словения |
Электромагнитный клапан работает в паре с термопарой газ-контроля и необходим для контроля подачи газа. Клапана не ремонтируются, а потому подлежат замене на новый.
Почему стоит приобретать товар именно у нас?
1. Широкий ассортимент товара
2. Оперативная отправка товара
3. Бесплатная доставка товара по г. Днепру (вторник, пятница)
4. Профессиональная помощь от квалифицированных сотрудников
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴
