
Електромагнітний клапан №3 для газової плити, універсальний
304 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04199
+380 (95) 533-35-59
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Стан | Новий |
| Сумісність | Універсальний |
| Довжина корпусу | 24 мм |
| Діаметр корпусу | 10,5 мм |
| Інсталяційні розміри (глибина; діаметр) | |
| Підключення термопари (контакт) | Упор (майданчик Ø6 мм) |
| Діаметр клапана (запірного механізму) | Ø8,5мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для газових плит |
| Кількість одиниць, шт | 1, шт |
Чому варто купувати товар саме у нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴
