
Двигун (мотор) тарілки для микроволновий печі, 21 3/2,5 W 2,5/3rpm d=6*7mm L=16mm
193 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04405
- +380 (98) 068-83-50
- +380 (93) 954-48-99
| Стан | Новий |
| Напруга | 21, |
| Потужність, Вт | 3/2,5, Вт |
| Обороти | 2,5/3 rpm, |
| Діамет валу | 7/6 mm |
| Висота валу | 16 mm |
| Діаметр двигун | 49 mm. |
| Висота двигуна | 17 mm. |
| Тип підключення | 2 клеми (4,8 mm.) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Виробник | Sankyo |
В СВЧ печах, для обертання піддону використовуються синхронні електродвигуни з вбудованим низькообертовим редуктором. У редукторі застосовуються шестерні із металу або полімерних пластмас, стійких до злому з хорошими фрикційними властивостями малим зносом при тривалому терміні експлуатації. В останні роки металеві шестерні знаходять менше застосування у зв'язку з витісненням пластмасовими шестернями.
Заменяемый мотор должен соответствовать по размерам выходной оси для подключения муфты, которая соединяется непосредственно с поддоном.
Выберите электродвигатель поддона по соответствующему питающему напряжению питания:
При установке следует учитывать, что размеры под крепёжные винты в 99% случаев совпадают у всех моторов, за исключением старых моделей. В итальянских и французских микроволновых печах ранних моделей стояли двигатели с общей большой высотой
Напряжени 21V,
Мощность 3/2,5 w.
Обороты 2,5/3 rpm,
Почему стоит приобретать товар именно у нас?
1. Широкий ассортимент товара
2. Оперативна відправка товару
3. Безкоштовна доставка товару по р. Дніпру (вівторок, п'ятниця)
4. Професійна допомогу від кваліфікованих співробітників
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Мотор |
- Ціна: 193 ₴
