| Стан | Нова |
| Сумісність | Універсал |
| Тип | Ручка регулювання |
| Висота ручки | 32 мм |
| Діаметр основи | 37 мм |
| Діаметр вала (посадковий) | 6*8 мм |
| Колір | Метал |
| Комплектація | Ручка 2 шт., |
Ручка регулювання — це невід'ємна частина газової плити й електроплити, у разі втрати або ламання цієї сполучної, експлуатація плити стає складнішими, а її зовнішній вигляд стає неповним. Для заміни ручки Вам необхідно знати параметри старої, її розміри.
Чому варто купувати товар саме в нас?
1. Широкий асортимент товару
2. Оперативне надсилання товару
3. Безплатна доставка товару по г. Дніпру (вторник, п'ятниця)
4. Професійна допомога від кваліфікованих працівників
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Ручки регулювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴


